Cambridgeské skúšky a certifikáty úrovne A2 (KET) a B1 (PET)

Z dôvodu záujmu o Cambridgeské skúšky a medzinárodne uznávané certifikáty úrovne A2 (KET) a B1 (PET) a nemeckú skúšku DSD (Deutsches Sprachdiplom), naďalej ponúkame kurzy špeciálne zamerané na prípravu a úspešné dosiahnutie vyššie uvedených jazykových certifikátov. Ich cieľom je príprava žiakov 7. – 9. ročníkov, ale aj starších či mladších uchádzačov, vo všetkých štyroch testovaných zručnostiach (rozprávanie, čítanie s porozumením, písanie a posluch) špeciálne vyškolenými lektormi.

Všetkých prihlásených zadeľujeme do kurzov na základe predtestovania, ktoré sa koná vždy v polovici septembra priamo v priestoroch ZŠ s MŠ Za kasárňou 2.

Každý kurz prebieha 2 × do týždňa od októbra do mája. Kurz môžu navštevovať aj tí, ktorých cieľom nie je získanie Cambridgeského alebo DSD certifikátu. Ide o skúsenosť, nadobudnutie iných foriem jazykových zručností, ale najmä o prehĺbenie a rozšírenie si vedomostí získaných v školskom vyučovaní.

Cena kurzu: 225 eur + učebnice

Cena zahŕňa:

  • klasické kurzovné
  • úvodné predtestovanie spojené s vyhodnotením všetkých testovaných zručností
  • špeciálne vytvorené doplnkové materiály vrátane testových sád
  • podrobné hodnotenie a rozbor esejí, správ a mailov, ktoré budú žiaci pravidelne písať v rámci prípravy na skúšku
  • organizačné zabezpečenie skúšky pre žiakov, ktorí sa rozhodnú ukončiť kurz jednou zo spomínaných skúšok KET/PET/DSD

Podrobnejšie informácie na: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Adresa

Jazyková škola IN
ZŠ Za Kasárňou 2
831 03 Bratislava